Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminna Biblioteka Publiczna w Opinogórze Górnej

Przedszkolaki w bibliotece

Utworzono dnia 28.03.2024
Dziecięca wizyta w bibliotece to zawsze pełna niespodzianek przygoda! 
     W  piątek 22 marca mieliśmy przyjemność gościć czterolatki ze Szkoły Podstawowej w Opinogórze Górnej pod opieką Krystyny Mitkowskiej i Sylwii Augustyniak.
    Atmosfera była naprawdę magiczna! Rozpoczęliśmy od głośnego czytania książki "Wypożyczalnia skrzydeł". Dzieci przekonały się, że książki są jak skrzydła, które unoszą swoich czytelników w różne wspaniałe krainy! Ale to jeszcze nie wszystko! Podążając tajemniczymi śladami stóp, odkryły list skierowany do przedszkolaków. Okazało się, że była to skarga książki na dzieci, które nie szanują książek. Omówiliśmy więc, jak należy o nie dbać. Oprócz listu biblioteczni goście znaleźli również torbę pełną różnych książkowych skarbów! Odkrywaliśmy, że książki są naprawdę bardzo różnorodne - duże i małe, grube i cienkie, do zabawy, do oglądania, do opowiadania, z kolorowymi ilustracjami lub bez nich, nawet książki elektroniczne – audiobooki (wysłuchaliśmy nawet jednej opowieści!) i ebooki! Każdy znajdzie coś dla siebie w naszej wypożyczalni. Po tym niesamowitym odkryciu mieliśmy nawet czas na ćwiczenia ruchowe przy muzyce!
     Na zakończenie złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Czas minął niepostrzeżenie, a my mamy nadzieję, że przedszkolakom spodobało się w naszej bibliotece i będą do nas często wracać!
Dziękujemy za wspaniałą przygodę! Do zobaczenia następnym razem!
 
Grupa czterolatków z SP w Opinogórze Górnej wraz z opiekunkami
 
Grupa czterolatków z SP w Opinogórze Górnej z dyrektorem GBP w Opinogórze Górnej

katalog online GBP w Opinogórze Górnej

wyszukiwarka powiatowa

katalog online Biblioteki Wojewódzkiej w Warszawie

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 35

W poprzednim tygodniu: 106

W tym miesiącu: 302

W poprzednim miesiącu: 384

Wszystkich: 17846