Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminna Biblioteka Publiczna w Opinogórze Górnej

Konkursy plastyczne - rozstrzygnięte!

Utworzono dnia 21.05.2018

   W miniony piątek 18 maja zostały rozstrzygnięte konkursy plastyczne - na zakładkę do książki i na plakat promujący czytelnictwo lub bibliotekę, zorganizowane w ramach Tygodnia Bibliotek 2018. Komisja konkursowa w składzie: Danuta Ordak - przewodnicząca, Barbara Drążkiewicz - członek, przyznała następujące nagrody i wyróżnienia: 
nagrody w kategorii zakładka do książki
uczniowie z SP w Opinogórze Górnej: Julia Gryczan kl. I; Wiktoria Kołakowska  kl. I; Maja Zygnerska kl. I; Szymon Kijewski kl. II; Adrian Jabłoński kl. III; Wiktoria Salwa kl. III
- wyróżnienia: troje uczniów z SP w Woli Wierzbowskiej oraz uczniowie z SP w Opinogórze Górnej: Szymon Jaroszewski kl. I, Łukasz Lubiński kl. I; Mateusz Lewicki kl. I; Krzysztof      Stawiński kl. II; Bartosz Urbański kl. III; Maja Łyszkowska kl. III, Krzysztof Szewczykowski kl. III, Amelia Śmigrelska kl. III
- nagrody pocieszenia: uczniowie z SP w Kołaczkowie: Michał Shevchuk kl. II; Jakub Stryjewski kl. II; Natalia Steczka kl. III; Magdalena Przybylska kl. III; uczniowie z SP w Opinogórze Górnej: Szymon Czerwiński kl. I; Barbara Maciejewska kl. I; Natalia Gregorczyk kl. I, Bartosz Zaremba kl. I; Michał Lubiński kl. III, Liliana Kowalewska kl. II; Oliwia Milewska kl. II; uczeń z Woli Wierzbowskiej -  Antoni Skierkowski

 nagrody w kategorii plakat
uczniowie z SP w Opinogórze Górnej: Jakub Czarnomski kl. IV; Gabriela Brzozowska kl. IV; Julia Nałęcz kl. IV; Julia Lubińska kl. IV; Jakub Nałęcz kl. VI
uczniowie z SP w Woli Wierzbowskiej: Karol Sadowski kl. V; Joanna Burkacka kl. V; Krzysztof Grabowski kl. V 
- wyróżnienia: SP w Opinogórze Górnej: Szymon Goździewski kl. IV; Mateusz Maciejewski kl. IV; Piotr Twardzikowski kl. IV; Szymon Ostaszewski kl. IV; Mateusz Łuczkowski kl. IV;    Zmuda Żaneta kl. IV; Zmuda Piotr kl. IV, Zmuda Julia kl. IV; Dominik Szwąder kl. IV;  uczniowie z SP w Woli Wierzbowskiej: Bartek Krębski kl. V; Maciej Brzeziński kl. V; Rafał Spysiński kl. VI; Kacper Ćmoch kl. VI; Julia Wernik kl. VI; Kaja Jabłonowska kl. VI; Wiktoria Sadowska kl. VII.

Komisja konkursowa oceniała prace w pierwszej kolejności pod kątem zgodności z regulaminem, następnie zwracała uwagę na pomysłowość, estetykę i oczywiście samodzielność wykonania. Było wiele ciekawych i pomysłowych prac. Będzie można je podziwiać na wystawie w bibliotece.
  Przekazanie nagród nastąpi w poszczególnych szkołach w środę 30 maja br.
 

Zegar

Kalendarium

Lipiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 16

W poprzednim tygodniu: 27

W tym miesiącu: 68

W poprzednim miesiącu: 110

Wszystkich: 2051