Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminna Biblioteka Publiczna w Opinogórze Górnej

Finał akcji "Biblioteka jest Kobietą!"

Utworzono dnia 28.03.2024

     We wtorek 26 marca br. zostały wręczone nagrody w ramach akcji czytelniczych Gminnej Biblioteki Publicznej w Opinogórze Górnej z okazji Dnia Kobiet pod hasłem „Biblioteka jest Kobietą”. Laureatki zostały wyłonione przez dwie niezależne komisje konkursowe.
    Zwyciężczynie konkursu stacjonarnego zostały wyłonione przez Ewę Wójcik skarbnika gminy, Annę Tobolską kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opinogórze Górnej oraz Emila Świszcza urzędnika do spraw promocji gminy. Zostały nimi: Anna Kolos, Olga Ściślak i Katarzyna Szopa.

    W pracach komisji konkursu facebookowego wzięły udział: Grażyna Czaplicka Kierownik Działu Informacyjno-Bibliograficznego i Wiedzy o Regionie w Powiatowej Bibliotece Publicznej  im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie, Aldona Łyszkowska Kierownik Działu Wydawnictw, Edukacji i Promocji w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Beata Woźniak specjalista ds. badawczych i komunikacji w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze.
Do nagrody zostały wytypowane trzy laureatki czytelniczki GBP:  Magdalena Godlewska, Aneta Kulicka, Agnieszka Omietańska, wyróżnienie przyznano Katarzynie Brzozowskiej.

Panie – laureatki konkursów – otrzymały nagrody:

Dla zwyciężczyń konkursu facebookowego Muzeum Romantyzmu w Opinogórze  dodatkowo przekazało publikacje o kobietach i dla kobiet.
Wszystkim sponsorom dziękujemy za wsparcie naszych działań i za wspaniałe nagrody!
Zwyciężczyniom gratulujemy czytelniczej pasji i zdobycia nagród! Dziękujemy również uczestniczkom za udział w wydarzeniu i dzielenie się swoimi literackimi fascynacjami. Niech Państwa przygoda z czytaniem nigdy się nie skończy!

Komisja konkursowa konkursu stacjonarnego wraz z dyrektorem biblioteki

Na zdjęciu od prawej: Ewa Wójcik skarbnik gminy, Anna Tobolska kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opinogórze Górnej, Emil Świszcz urzędnik do spraw promocji gminy, Magdalena Wiercińska dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Opinogórze Górnej

 

Laureatki konkursu facebookowego z dyrektorem biblioteki

Na zdjęciu od prawej: Katarzyna Szopa, Magdalena Godlewska, Anna Kolos, Aneta Kulicka, Agnieszka Omietańska, Magdalena Wiercińska dyrektor GBP w Opinogórze Górnej, Olga Ściślak

 

Wyróżniona w konkursie facebookowym

Katarzyna Brzozowska

Nagrody w konkursach:

Książki nagrody w konkursie        Vouchery nagrody w konkursie     Książki nagrody w konkursie

katalog online GBP w Opinogórze Górnej

wyszukiwarka powiatowa

katalog online Biblioteki Wojewódzkiej w Warszawie

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 35

W poprzednim tygodniu: 106

W tym miesiącu: 302

W poprzednim miesiącu: 384

Wszystkich: 17846