Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminna Biblioteka Publiczna w Opinogórze Górnej

Zapraszamy w podróż po Watykanie!

Utworzono dnia 21.05.2020

    Zapraszamy do udziału w wirtualnym spotkaniu podróżniczym
    pt. "Watykan od środka"
.


   Ze względu na stan epidemii zaplanowane wydarzenie nie może się odbyć z bezpośrednią obecnością autora - Michała Szulima w Opinogórze, dlatego - żeby nie rezygnować z ciekawego spotkania - zdecydowaliśmy się na inną jego formę:


przez trzy dni od środy 27.05.2020 r. (od godz. 19.00) do piątku 29.05.2020 r. (do godz. 20.00) będzie można obejrzeć film z podróży po Watykanie z komentarzem autora.


Poznamy miejsca, których raczej nie znajdziemy w przewodnikach. Wejdziemy do najbardziej strzeżonych fragmentów tego państwa-miasta. Dowiemy się o tym, gdzie papież robi zakupy, gdzie jada, co znajduje się na stacji kolejowej w środku Watykanu i jak  się mieszka w tym niezwykłym miejscu.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej lub Facebooka i oglądania! 

 

Michał Szulim - dziennikarz, podróżnik, muzyk, autor książek "Miejsce za miejscem, czyli podróże małe i duże" oraz "Miejsce za miejscem, czyli podróży małych i dużych ciąg dalszy", twórca bloga MiejsceZaMiejscem.pl; wpsółpracuje z Radiem Dla Ciebie. Jest założycielem
i liderem zespołu Plateau, z którym nagrał 5 płyt i zagrał ponad 700 koncertów; autorem tekstów i kompozytorem, pomysłodawcą albumu "Projekt Grechuta" Współpracował także z innymi artystami, m.in.: z Renatą Przemyk, Markiem Jackowskim, Martyną Jakubowicz, Adamem Nowakiem (Raz Dwa Trzy), Małgorzatą Ostrowską, Magdą Umer, Krzysztofem Kiljańskim. Współautor przeboju „Niebezpiecznie piękny świt”.


 

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 4

W poprzednim tygodniu: 59

W tym miesiącu: 76

W poprzednim miesiącu: 216

Wszystkich: 4609